پست الکترونیک: [ایمیل محافظت شده]

تلفن: 86 15116180113+

همه دسته بندی ها

نمایه شرکت

صفحه اصلی> درباره‌ ما > نمایه شرکت

ایمیل [ایمیل محافظت شده]

تلفن: 86 15116180113+

اضافه کنید: طبقه 3، ساختمان جوجه کشی، شماره 2، پارک فناوری پیشرفته لانگ پینگ، جاده Xiongtian شماره 98، منطقه فورونگ، شهر چانگشا، استان هونان

نمایه شرکت

شرکت بیوتکنولوژی هونان اسنس با مسئولیت محدود ارائه دهنده اصلی مواد طبیعی و راه حل های آنها در چین است. این شرکت متعهد است که اسانس‌های گیاهی طبیعی و ترکیبات کاربردی را برای همه، هر خانواده و هر سازمانی بیاورد و دنیایی سبز و سالم بسازد.

فلسفه کسب و کار هونان اسنس این است که "مشتری برنده می شود، ما فقط می توانیم برنده شویم". ما محصولات، راه حل ها و خدمات رقابتی و قابل اعتماد را در زمینه مکمل های غذایی، محصولات بهداشتی، آرایشی، مواد افزودنی غذا/خوراک، دارو و غیره به مشتریان ارائه می دهیم و همکاری باز با شرکای زیست محیطی برای ادامه ایجاد ارزش برای مشتریان داریم. Essence بر نوآوری مستمر پیرامون نیازهای مشتری، افزایش سرمایه گذاری در تولید و تحقیق و توسعه و توسعه همراه با مشتریان اصرار دارد.

این شرکت در منطقه توسعه اقتصادی ملی چانگشا، هونان، مرکز صنعت عصاره گیاهی چین واقع شده است. این شرکت مجهز به خطوط تولید استخراج پیشرفته، مراکز تحقیق و توسعه مستقل و تیم های تحقیق و توسعه تولید سطح بالا است. در حال حاضر سری اصلی عصاره گیاهی طبیعی برای تقویت ایمنی، تغذیه و محصولات بهداشتی و سایر جهات از جمله تولید پودر گیاهی ایجاد شده است. پودر آب میوه، عصاره های گیاهی سیستم محصول اصلی محصولات ما الزامات ISO9001، ارگانیک، کوشر، حلال و سایر گواهینامه ها را برآورده می کنند.

دسته بندی های داغ